Fotovoltaika – nejvhodnější baterie


Fotovoltaické baterie jsou nutné, aby fotovoltaická elektřina fungovala. Fotovoltaickým bateriím se říká také solární baterie anebo fotovoltaické akumulátory. Tyto baterie se nabíjejí a mají uchovat energii na později kdy třeba bude zrovna noc, nebo bude zcela zataženo. Zkrátka, když zrovna sluníčko nebude svítit a fotovoltaická elektrárna nebude moc ze slunečních paprsků tvořit energii. V podstatě, kdy fotovoltaická elektrárna díky solárním panelům během dne vyrobí elektřinu a dané množství elektřiny se nespotřebuje, fotovoltaické baterie elektřinu prostě uchovají.

domov

V tu dobu pak lze i tak používat elektřinu právě díky fotovoltaickým bateriím Joyce-energie. Fotovoltaické baterie jsou olovnaté a lithiové. Brněnská firma JOYCE jak pro MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNU nabízí baterie lithiové baterie GoodWe LX F13.1-H s kapacitou 13,1 kWh. Joyce také nabízí WhALL-IN-ONE BOX HES o kapacitě baterií 13,7 kWh až 41,1 k. U fotovoltaické energii také lze koupit levně elektřinu a pak ji prodat draze. Takže dík WhALL-IN-ONE BOX HES můžete i na elektřině v pohodě vydělávat. Nezní to přímo fantasticky?

dům

Firma JOYCE je na trhu od roku 2008 a díky tomu se může pyšnit skvělými zkušenostmi a vysokou profesionalitou. Umí vyslechnout, doptat se, podívat se na váš rodinný dům a následně navrhnout nejlepší řešení. Na fotovoltaickou elektrárnu je možnost získat dotace od státu až 220 000 korun, pokud se o ni zažádáte. Firma JOYCE vám i s tímto pomůže a klidně o dotaci pro vás na fotovoltaickou elektrárnu zažádá a pomůže vám vše zařídit. Díky tomu už budete doplácet méně peněz a investice se vám tedy rozhodně vyplatí! Díky skvělé fotovoltaické elektrárně, která vyrábí elektřinu díky slunci a přebytek uchovává, ušetříte na cenách elektřiny 75 %, než jste doposud platili. Tahle investice má rozhodně smysl!