Kozačky nad kolena patří do postele


Když se promenáduje krásná žena ve vysokých kozačkách nad kolena https://www.botish.cz/kozacky-nad-kolena venku na chodníku, pohybuje se na rozbředlém sněhu a teplota ovzduší dává jasně najevo, že léto je prozatím v nedohlednu, s muži to začne cloumat, jako kdyby byl právě červen. Pohled na krásu ženských nohou nenechává většinu heterosexuálních jedinců chladnými, ohlíží se za nimi snad každý, a je to také zela přirozený jev. Ženské nohy mají fascinující tvary, a proč nás tak vzrušují, těžko říct, snad je to těmi dokonalými proporcemi, které lze směle nazvat uměleckým výtvorem. Ženské tělo je samo o sobě dokonalé a buďme rádi, že existuje, protože kdyby se měli muži milovat s partnerkou ve tvaru krychle s ostrými hranami nebo koule, nestál by takový sex za nic.

dívka v kozačkách

Jakmile muž spatří ženu s dlouhýma štíhlýma nohama, snadno si představí, že je má na dosah ruky, a v misionářské poloze třeba vyložené na ramenou, z jejich krásy je pak doslova vedle a těší se z jejich přítomnosti v jedinečném neopakovatelném okamžiku. Štíhlé nohy dovedou vyšperkovat sexuální prožitek úplně stejně, jako božsky zakulacená ňadra nebo svůdný růžový klín, a co bychom vám rádi připomněli, je i přítomnost dámských bot přímo v ložnici.

krásné ženské nohy

Muži se těší nejen na samotné ladné křivky dívčího těla, ale také na to, že si jej sami obnaží. Je mnohem více vzrušující podnět, pokud vás nechá dívka rozepínat halenku a svlékat sukni, než když si vleze pod nahá pod peřinu, kde očekává vaše milostné vzplanutí. Dopřejte svému partnerovi rozkoš ze svlékání svršků a stejně tak i z vyzouvání vysokých kozaček nad kolena. Prodlužuje to milostnou předehru a velmi vzrušující je to pro ženu i tehdy, je-li partner citlivý na její potřeby, a před samotným pohlavním stykem ji začne líbat vždy tam, kde se mu podaří odhalit další kousek pokožky. Líbání je vzrušující pro oba partnery zejména na nejsilnějších erotogenních zónách, a těmi jsou kromě vagíny a ňader také podpaží, podkolenní jamky, třísla a bosá chodidla, právě vyzutá z vysokých kozaček.