Kvalitní cigareta bez kouře


Myslíte si, že v dnešní době je opravdu hodně lidí, kouří elektronické cigarety? Pokud by vás opravdu zajímalo, jestli mnoho lidí kouří už elektronické cigarety a nekouří klasické cigarety, tak vám řeknu, že tohle je pravda, protože všichni mí kamarádi, kteří dříve kouřili klasické tabákové cigarety anebo doutníky, tak mi řekli, že už raději přešli na elektronické cigarety. Myslím si, že je to docela prima, protože nejenom že elektronické cigarety E-cigo stojí méně peněz, ale také si myslím, že je výhoda v tom, že elektronické cigarety vůbec nepáchnou.

Moje babička dříve kouřila.

Mě osobně totiž opravdu hodně vadí kouř z cigaret, také mě opravdu vadí a zaráží mě, že ještě to není vymyšlené tak, že by z klasických cigaret také nešel ten zapáchající kouř. A právě ten kouř hodně drží ve vlasech a také v oblečení, někdy dokonce i ten kouř ve vlasech vydrží dva dny, protože kolikrát jsem třeba s kamarádkami byla na diskotéce a potom jsem měla vlasy tak smradlavé od kouře, že jsem se vždycky večer před spaním ještě musela vykoupat. Opravdu nesnesu, když mi smrdí vlasy kouřem. Proto jsem opravdu moc ráda, že existují elektronické cigarety, u nichž rozhodně nehrozí to, že by mi páchly vlasy. Jsem ráda, že už nekouřím klasické cigarety, občas si dám nějakou elektronickou cigaretu, ale to je tak všechno.

Znáte elektronické cigarety?

Také nekouřím pravidelně, ale spíše jenom výjimečně a rekreačně. Jenom třeba když s kamarádkami jsme někde na párty a pijeme u toho alkoholu. Pokud i vy jste už přemýšleli, že byste přestali kouřit klasické cigarety a začali byste s elektronickými cigaretami, tak rozhodně neváhejte. Je to lepší varianta, nejenom že nekouříte nebezpečné látky v klasické cigaretě, ale také ušetříte peníze a šetříte životní prostředí. A vy jste už vůbec někdy zkoušeli elektronickou cigaretu? Pokud ne, tak je to škoda. Určitě by vás to zaujalo.