Oděvy pro cyklisty


Dnes už se nesedne na kolo od babičky v teplácích a košili, ale dnes musí být cyklista patřičně vybaven. Nemyslím jen vybavení kola samotného, ale oděvu, který má kolař na sobě. Jak by přece vypadal před kamarády, nebo před ostatními cyklisty, kdyby byl jen polonahý, nebo snad oděn nepatřičně. Musíte mi odpustit tu trošku rýpání, za mých mladých let to skutečně nebylo. Sedlo se a jelo. Maximálně se ještě tak připnula nohavice, aby se nezamotala do řetízku. A už se jelo.

Zase na druhou stranu musím uznat, že doby mých mladých let je nenávratně v čudu a že je třeba si zvyknout a přizpůsobit se. Takže také musím uznat, že soudobé oblečení na bicykl je vzdušné, teplé a hodně ulehčuje námahu, kterou musí cyklista vynaložit.

amatérský cyklista

Ovšem ne všechny hadříky jsou takové. Některé nejsou na bicykl vhodné vůbec a některé právě naopak důsledně zmírňují tření v určitých oblastech lidského těla a například sedla. Takže kupříkladu takové cyklo dresy Castelli, které jsou naprosto špičkou mezi spoustou dalších, mohou zabránit i drobným zdravotním komplikacím. Což jistě uvítá každý, kdo sedí na kole opravdu hodně dlouho. Ostatně jistě to znáte sami a pokud již tyto oděvní doplňky řečené firmy používáte, tak mi musíte dát za pravdu.

profesionální cyklista

Nuže, kde však tyto výrobky zakoupit? Máte samozřejmě vícero možností, ale proč se někam hnát a projíždět benzín nebo peníze za dopravu, když si můžete v klidu posedět doma a toto oblečení si objednat přes internet. Je to rozhodně pohodlnější, rychlejší a možná levnější. V každém případě vám to ušetří spoustu času. Nuže, posaďte se a podívejte na tento článek ještě jednou. O něco výše je text jinou barvou a tomu se říká link neboli lépe česky, odkaz. Na tento link musíte kliknout a ocitnete se tak na webové stránce prodejce tohoto exkluzívního zboží. Nu, a můžete vybírat.