Jak přijít k bydlení


Poctivě bez podplácení nebo velkých investic se k bydlení nedostane rychlou cestou snad nikdo. Je třeba čekat, a to hodně trpělivě. Kdo čekat nechce, měl by si nachystat ranec peněz a pro jistotu dva, kdyby ten jeden nestačil. Bydlení je hodně drahá záležitost. Protože je potřebné. Auto potřebné není, proto je lacinější. Tedy, jak které.

veký dům

Vyřízení hypotéky zabere nějaký čas a výsledek je nejistý. Hypotéka přiznána být může, ale také nemusí. A v tom je ten háček. Právě proto je lepší jiná možnost, a to možnost zakoupit se do tiny house. To jsou sice menší domky, ale bydlet se v nich dá jak celý rok, tak třeba celý život. Proto se na západě rozmáhají čím dál tím více. Jejich nesporná výhoda je v tom, že se dají snadno převážet z místa na místo a tam kde si je necháte postavit, nepotřebujete žádné povolení ke stavbě. Pouze souhlas majitele pozemku. A protože tiny house je uzavřený okruh, nemá žádný odpad, klidně toto svolení každý majitel dá, ať už zadarmo, nebo za nějaký drobný peníz.

veký dům

Tiny house je mladým trendem v bydlení a v jeho jednoduchosti je ukryta krása. Pokud je vnitřek udělán ve stylu dřeva, může se člověk cítit jako v přírodě i pokud má svůj domek uprostřed města.

Tento způsob bydlení je výhodný pro ty, kteří nestojí o velký barák s deseti místnostmi, ale postačí mu menší prostor k přespání a odpočinku. Je samozřejmě na majiteli, jak si potom své bydlení vylepší a zkrášlí. Třeba kobercem nebo záclonkami. To už je každého věc. A pro toho, kdo začíná nový život a potřebuje být samostatný to jako rozjezd naprosto vyhovuje. Lepší a snadnější to už opravdu nebude. A ani snad asi už ani nemůže. Na fotkách k tomuto článku tiny house nehledejte. Jsou zde fotografie naprosto opačné, tedy velké rodinné vilky. Pokud chcete vidět tiny house, tak musíte kliknout na odkaz, a ten vám jej ukáže.