Máte malé skříně?


Pokud máte doma všichni hodně oblečení, bot a doplňků, budete potřebovat i dostatek skříní, kam se všechno vejde. Někdy je ale nemožné mít několik kusů nábytku v jedné místnosti, protože zabírají spoustu místa. Využít všechen prostor na maximum vám mohou pomoct vestavěné skříně, které kopírují prostor, kde bude skříň stát. Využije se tak prostor v každém pokoji a skříň bude velká tak, aby vám poskytla co nejvíc místa pro všechno vaše oblečení. Poslední roky jsou velice populární šatny, které si spousta lidí, kteří staví novostavby, nechává postavit přímo u ložnice. Jenže ne každý na to doma má místo. Pro ostatní jsou ideální právě vestavěné skříně.

předsíňová stěna

Zaujala vás možnost nechat si vyrobit vestavěnou skříň a zajímá vás kdo vyrábí vestavěné skříně v Praze? Podívejte se na náš web, kde najdete naše hotové výrobky, mezi které nepatří jen skříně na míru, ale i kuchyňské linky a další nábytek. Můžeme pro vás vyrobit třeba i předsíňovou stěnu, která vám poskytne další úložný prostor navíc.

Proč vestavěnou skříň?
Kromě toho že se dá vyrobit třeba i pod zkosený strop, bývá větší než běžné skříně z obchodu. Díky tomu že se vyrábí na míru, je možné skříň umístit kamkoliv kam by se velká skříň nevešla, a nebo kde by naopak zbyl volný prostor. Ten se vyměří a skříň se vyrobí podle naměřených rozměrů.

bílá šatna

Ideální je vybrat si svoje barvy, protože díky tomu si můžete nechat vyrobit skříň třeba do dětského pokoje nebo do ložnice. Na výběr je spousta barev od přírodní hnědé přes bílou, až po růžovou nebo zelenou. Spousta lidí nechává vyrobit tento typ skříní do dětských pokojů, a právě proto vybírají i různé barevné varianty. Vybrat si můžete i dveře, šuplíky, šatní tyče nebo různé police. Navrhnout skříň si můžete vyzkoušet i online pomocí plánovače. A přesně tu stejnou skříň můžete mít i u vás doma.