Krásný dárek pro vaši ženu


Dáváte květiny?
Květiny dávají nejen muži svým partnerkám, ale dávají si je i ženy navzájem. Je to univerzální dárek, který e hodí k narozeninám, svátku, výročí, ale i jen tak. Květiny má doma spousta lidí, a používají je jako dekoraci do bytu. Řezané květiny jsou velice populární, ale bohužel většinou dlouho nevydrží. V posledních letech se můžete dívat na květiny déle než jen pár dní, a to díky tomu, že si místo řezaných květin můžete koupit a nebo vyrobit flower box. Co že to vlastně je?

flower box

Jsou to řezané květiny, ale jsou zapíchané v aranžovací hmotě, která je napuštěná vodou. Hmota se obalí například sáčkem a vloží do ozdobné papírové krabice. Výsledek vypadá krásně, a box je ozdobou každého stolu. Snadno se přenáší a je ideální pro převoz, klidně i na delší vzdálenosti. Jeho kvality a praktičnost jistě oceníte, pokud zrovna hledáte, jakou květinu darovat ženě ve svém okolí.

Zvládnete ho vyrobit
Box si dokážete vyrobit i doma. Je to opravdu jednoduché, a výrobou doma vás vyjde na pár korun. Stěžejní je mít opravdu hezký box, který si můžete koupit třeba na lepaso.cz, kde najdete spoustu boxů a dalšího floristického zboží. Velice hezké boxy jsou ve tvaru obdélníku nebo čtverce, ale rozhodně si neuděláte ostudu ani s kulatým či srdíčkovým boxem. Pak už jen stačí vybrat květiny, které má dotyčná dáma ráda, a můžete se pustit do práce. Výhodou boxu je, že do něj může použít všechny květiny které vás napadnou. Díky tomu že nejsou jen tak ve vodě, můžete k sobě dát i druhy, které spolu ve vodě být nesmí.

květiny box

Vyrobte své partnerce nebo kamarádce box doma, uděláte jí radost tím, že jste dělali rukodělný dárek, a také uděláte radost trvanlivější květinou. Boxy se potom dají použít třeba na schování různých věcí, takže se po odkvětu květin jen tak nevyhodí. Ukažte co ve vás je a vyrobte květinový dárek sami.