Stěhování na klíč s profesionály


Když se řekne rodinný dům na klíč nebo montáž oplocení na klíč, je vám zřejmě jasné, o co jde. Vpustíte profesionální firmu na svůj pozemek, a pak už jen z povzdálí sledujete, jak si počíná se stavbou od A až do Z. Velice podobné je to se stěhováním na klíč, tam se prakticky o nic nestaráte. Stěhováci za vás mohou obstarat dle dohody i balení věcí a montáž nábytku, zapojení spotřebičů a uvedení do provozu kompletní kuchyňskou linku či vestavěnou skříň. Nainstalují svítidla, pověsí garnýže, zrcadla a police a postarají se o některé další smluvené úkony.

krabice na stěhování

Kdy se to může hodit

Možná vás napadá otázka, kdy a komu se vlastně takové služby mohou hodit?

Pracovní vytížení – někteří lidé jsou natolik pracovně vytíženi, například cestují služebně mimo republiku, že prostě nemají čas na zabalení věcí, úklid a další záležitosti spojené se stěhovacími službami v Praze. Sotva zvládnou zajistit administrativní úkony spojené se změnou trvalého pobytu, a jsou rádi, když za ně stěhovací firma zvládne provést vše ostatní. Po absolvování služební cesty se pak již nevrací na původní místo bydliště, ale do nového prostředí.

kartonové krabice

Dovolená – kdo se chce vyhnout stresu a nemá zájem zúčastnit se stěhovacího martyria, může si vybrat dovolenou a veškeré starosti vložit na hrb stěhovací firmě. Tehdy stačí jen zabalit osobní věci intimního rázu, jako jsou doklady, šperky nebo spodní prádlo, a ostatní přenechat profesionálům. Namísto přemísťování věcí se odeberete k moři a užijete si svou zaslouženou dovolenou.

Nemoc – mezi námi žijí i lidé postižení (vozíčkáři) nebo chronicky nemocní či špatně pohybliví jedinci v seniorském věku, a pokud nemají mnoho důvěrných přátel, kteří by jim se stěhováním vypomáhali, mohou tento proces svěřit stěhovákům. Stěhování na klíč je pak proces naprosto bezproblémový, s nímž odpadne stres, a ten je zejména pro nemocného člověka nesnesitelnou zátěží.