Volejte luxusně!


Patříte do skupiny movitých občanů a chcete darovat ten nejoriginálnější dárek, který by stál za svou cenu? Jistě, máte téměř nepřebernou nabídku, ze které můžete vybírat. Velké finanční prostředky otevírají netušené možnosti. Základem je vybírat podle vkusu a představ osoby, kterou chcete obdarovat. U žen bývají skvělým luxusním dárkem šperky, parfémy, kosmetika a hygienické potřeby, oblečení, boty, kabelky nebo jiné doplňky, květiny, případně poukazy a víkendové (i delší) pobyty. U mužů se často jedná o kvalitní alkohol či kuřivo, hodinky, mužskou kosmetiku, taktéž oblečení a doplňky, pánské tašky, elektroniku, parfémy nebo například potřeby na sport.

Darujte luxus!

Někdy se ale zákonitě musí stát, že se tyto možnosti vyčerpají a vy již nemáte z čeho vybírat. Pak je třeba se zamyslet hlouběji a hledat v nápaditějších vodách. Zde bychom vám rádi doporučili dárek, který se jen tak často nedává – VIP zlatá čísla. Pořiďte svému partnerovi nebo jiné blízké osobě telefonní číslo na míru podle jeho představ.

Uspokojte svého partnera i partnerku.

Číslo zajímavé, originální, snadno zapamatovatelné a s jiskrou. No, a pokud vás neoslovilo zrovna číslo telefonu, můžete vybírat také z číslic na SPZ auta. Pořizovací cena se pohybuje od hodnot v několika desítkách tisíc až po ceny řádově statisícové – záleží na vás a vašich možnostech. Buďte si jisti, že takový dárek ještě vaši blízcí nedostali. VIP zlatá čísla ale nemusí být jen drahým dárkem. Jedná se také o oblíbenou koupi nově vznikajících firem nebo společností, které chtějí podpořit svůj růst. Co jiné zásadně prospěje vašemu obratu než fakt, že si vás zákazníci zapamatují a v každé situaci budou znát vaše telefonní číslo zpaměti? Číslo bude pro vaši firmu unikátní a kdekoliv se objeví, přitáhne oči potenciálních zákazníků. Existuje mnoho forem reklamy, musíte si ale umět vybrat tu správnou!