Solární sprcha jako součást seznamovací party


Seznamování lidí do partnerskému vztahu může mít nekonečno podob. Některé mohou být nesmírně nudné či povrchní, na jiné nezapomenete do konce života. Seznámit se dá třeba při balíkování slámy v jezdeckém oddílu, kam vás pozve kamarád, anebo na horách, kdy se na svahu nechtěně srazíte a vznikne pak z toho vztah na celý život. Ne vždy se ale naskytnou situace, jako tyto, kdy máte dostatek příležitosti někoho potkat, někdy je tomu štěstí jít alespoň trochu naproti. Ideální je, máte-li takové kamarády, co uspořádají privátní akci, party či oslavu, kam přizvou i někoho z řad jejich známých, o kom se domnívají, že by mohl být vhodným seznamovacím kandidátem či kandidátkou.

voda v bazénu

Jednou z možností, jak to udělat, a jak překvapit své přátele, je zahradní bazén. Prostě se rozhodnete, že rozdáte pozvánky na oslavu vašich narozenin, a jejich součástí bude i text: „Plavky s sebou“. Každému bude jasné, že půjde o něco nevšedního, a namísto saka a košile s kravatou či kostýmu si obléknete sportovní tříčtvrteční kalhoty.

venkovní bazén

K vybavení bazénu patří i solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha a právě tam může začít seznamovací dobrodružství. Při troše šikovnosti ponecháte oba seznamovací aktéry, budoucí pár, venku o samotě, aby se převlečeni do plavek osprchovali a hupsli pod hladinu. Seznamování v bazénu je vždy mnohem intimnější a lidé tu ztrácí své povrchní ideje a promlouvají ze svého nitra, z toho, co je jim přirozené. Takto se mnohem lépe zobrazí jejich charaktery, životní názory, preference a styl, a jsou-li uvolnění, bude se jim i lépe konverzovat.

Sako, kravata, sukně a lodičky nejsou příliš osobní, je to spíše strojené a neprojeví se tím vaše skutečné vnitřní hodnoty. Jakmile se však octnete v plavkách, maska jde stranou a musíte vydat ze sebe to nejlepší, co v sobě máte. A vězte, že v bazénu, se sluncem nad hlavou, kde máte k dispozici i spoustu energie z okolního prostředí, to určitě půjde, jen se nesmíte přestat snažit.