Zapuštěný bazén-super cena


Firma Gluc PBS s.r.o. se specializuje na kvalitní zapuštěné bazény a jejich servis. Nabízí širokou nabídku bazénů různých tvarů a velikostí společně s montáží, servisem a příslušenstvím. Cena zapuštěných bazénů je naprosto v pohodě. Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí různé bazénové sety, přelivové bazény, zaoblené bazény, obdélníkové bazény, oválné bazény a příslušenství. Nyní se podívejme na cenu bazénů. Začněme tedy u bazénových setů. Bazénové sety krom bazénu zahrnují i další komponenty a filtrace, které jsou nezbytné pro to, aby bazén bez problému fungoval. Když to zjednodušíme, tak se bazénové sety v podstatě celkově vyplatí. Cena se pohybuje od 93 132 korun u bazénu o rozměrech 5 x 3 x 1.2 m až po 216 770 korun u bazénu o rozměrech 9 x 3.6 x 1.5 m.

bazén

Firma Gluc PBS s.r.o. ze setů nabízí: Nemo, Bourák, Slaný Nemo, Slaný Bourák a Dory. Slaná varianta je vždy o něco trochu dražší. Zde je možné si vybrat bazény ve tvaru obdélníku, zaobleného obdélníku či oválu. Dále firma nabízí tzv. “přelíváky”. Jedná se o přelivové bazény, kde je bazénová vana maximálně naplněná a přepadá do odtokových žlábků. Výhodou je, že je voda maximálně čistá a dostáváte zde pocit nekonečné hloubky. Pokud si vyberete přelívák Kruhový přelivový vířivý bazén Florida, zaplatíte za něj 136 413 korun.

plavání

Součástí bazénu je nadstandartní výbava jako LED osvětlení s 252 barvami, relaxační technologie a podobně. Jinak běžné přelivové bazény stojí od 136 413 korun do 304 026korun. Cena se pochopitelně odvíjí podle rozměrů daného bazénu. Pokud byste si vybrali přelivový bazén velikosti XXL s hloubkou 1,5 metrů, délkou 9,3 metrů a šířkou 3,6 metrů, zaplatíte 304 026 korun. Nicméně křišťálová a průzračná voda, nekonečná hloubka a úžasný zážitek z plavání a potápění… to stojí za to! Nicméně ceny montáží, ceny dodatečných příslušenství a veškeré ceny bazénů najdete na našich stránkách.